28 Eylül 2012 Cuma

bu adam var ya bu adam,yan bakışından da anlayacağınız üzere kötülük abidesi.twitterda da kötülük denilince akla o gelir..EYLEMLERİM DEVAM EDECEK...kardeşime özel yazı.

7 Eylül 2012 Cuma

ARIZAYSA ARIZA !

uzun zaman uzak kaldım sevgili blogdan.seviyorum yazmayı.ancak işi pratiğe döktüm,twitterla yazma işini hallediyorum herhal bu aralar.
yazmadığım zamanlarda gündem bayağı yoğundu aslında.tam yazım zamanıydı.şehitler,şehitler üzerinden hükümeti istifaya davet edenler,şehitlerin üzerinden her türlü çakma operasyonuna girenler,iran,suriye vs.mevzular.
evet,hükümetle herkes uğraşıyor(hükümete inananlar hariç).meyve veren ağaç taşlanır,misali ülkede iyi şeyler oldukça birilerine,bazı ülkelere batıyor.düne kadar dünya karşısındayken yanında olduğumuz,onlar için risk aldığımız iran bile pkk ile işbirliğine girip türkiyeyi yıpratma operasyonu yapabiliyor.kim müslüman ülke,biz mi,iran mı? ve lübnan hizbullahı bu arada suriye diktatoryasına destek verdiğini ilan ediyor.özgür suriye ordusu  eylem koyarken "Allahu Ekber" diye bağırırken,hizbullah esadın yanında nasıl olabiliyor.hizbullah mı müslüman,biz mi?
iç odaklara gelince,pkk,bdp,ulusalcılar,bazen de chpliler aynı noktada birleşip(hükümet karşıtlığı) akpye saldırmayı görev edinmişler.yani aslında genel duruma bakarsak,dışarıdan çok içerideki işbirlikçileri ile daha fazla yoruluyoruz.facebook ve twitterda açmış oldukları hesaplar ile sıkı çalışan ulusalcı kütle,en ufak açık bulduklarında dünya yerinden oynamışçasına saldırabiliyor.gerektiğinde haber çarpıtabiliyor ya da yalan haber pompalayabiliyorlar.acıdır ki bunlara inanan bir yığın insan kitlesi var,akp ye azcık yan bakan,ya da tayyipe azıcık gıcık olan hemen facebookda paylaşıyor,twitterda RT ediyor.artık medya ya da sosyal medya sadece onların güdümünde değil,inançlı insanların da bu alanlarda borusu ötüyor.yani meydanı çakallara bırakmıyorlar.hodri meydan diyebiliyor,diyebiliyoruz.
şu an bulunduğum yer itibarı ile yazıya sonra devam ederim.
özet:MEYDANI ÇAKALLARA BIRAKMAYACAĞIZ,İT ÜRÜYECEK,KERVAN YÜRÜYECEK.
BU ÜLKENİN GERÇEK SAHİBİ BİZİZ,BU BÖYLE BİLİNE!