11 Ocak 2009 Pazar

Çeçenistan'dan Filistin'e...


Kafkasya Emirliği Askeri Emir Birinci Yardımcısı Komutan Muhanned (Ebu Enes) Gazze'de yaşananlar hakkında bir açıklamada bulundu. Komutan Muhanned'in açıklaması şu şekildedir.BismillahirrahmanirrahimÇeçenistan ve Kafkasya'daki Rus işgali karşısında onurlu mücadele içerisinde bulunan izzet ve şerefli mücahitlerimizden, Siyonizm işgaline karşı izzet ve şerefli bir mücadele örneği veren Gazzeli, Filistinli yiğit kardeşlerimize selam olsun.

Yıllarca devam eden Kafkaslar'daki Rus işgaline karşı verilen mücadelemizde bizlerle beraber olan siz değerli kardeşlerimize kısaca durumlarımızdan haber vermek istiyorum.

Bizler İçinde bulunduğumuz Soğuk ve zorlu kış günlerine hazırlanmış ve gereken askeri programlarımızı yürürlüğe koymuş vaziyetteyiz. Rabbimiz inşallah zafere giden yürüyüşümüzde bu hazırlıklarımızı bizlere zafer için vesile kılar ve katında kabul olan Salih amellerden eyler.

Bizim haberlerimizi merak eden siz kardeşlerimizin bilmesini isterim ki, zorlu kış günlerinde de Allah'ın bizlere kolaylaştırması ile operasyonlarımız devam etmektedir. Bu kış günleri ve ayları içerisinde de Allah ın yardımı ile işgalci ve yandaşlarına büyük sürprizlerimiz olacaktır.

Bizler, şüphesiz ki mücadelemizi Çeçenistan ve Kafkasya'da yürütürken, gönüllerimiz ve dualarımız İslam coğrafyalarında yapılan işgallere karşı direnen kardeşlerimizledir.

Özellikle son günler içerisinde Filistin'de Gazze bölgesinde yaşanan siyonizmin vahşeti tüm Müslümanların kalbine darbe vurmuştur. Tüm dünyanın gözleri önünde çocukların kadınların hunharca katledilmesine rağmen dünya ülkelerinin sessizliği oldukça anlamlıdır.

Tüm bu yaşananlar Yahudinin ve siyonizmin vahşi yüzünü açıkça ortaya koymuştur. Bu olaylar maalesef, insan haklarını koruduğu ve kolladığı iddia edilen dünya ülkelerinin ve onların oluşturdukları kurumların ve hele de İslam ülkelerinin yaşananlara karşı gözlerini kapatması kulaklarını tıkaması oldukça düşündürücüdür.

Bizler Müslüman halkların tepkisini özellikle Türkiye Halkının kardeşleri için yapmış olduklarından haberdarız. Osmanlı torunlarının gösterdiği bu izzetli davranışın tüm dünya Müslümanlarına örnek olmasını dilemekteyiz.

Her zaman mazlum halkların yanında yer alan Türkiye halkını, erdemli ve cesur tavır sergileyen herkesi takdir ediyoruz, Allahın kendilerine güç kuvvet ve esenlik vermesini ve diğer Arap ülkelerine, İslam ülkelerine Türkiye halkının örnek olmasını diliyoruz.

Şunun iyice bilinmesini isteriz ki, Bizler Filistinli kardeşlerimizle sonuna kadar beraberiz. Üzerimize düşen her şeyi yapmaya hazırız. Mücahitlerimizin mücadelesi Kafkaslarda sürerken tüm kardeşlerimizin duası Filistinli kardeşlerimizin zaferi içindir.

Tüm dünya Siyonizmin bu vahşi katliamına şahit olmaktadır. İnşallah yine bu dünya Allah'ın yardımına da şahit olarak Filistin'in zaferini de görecektir

Hiç yorum yok: